Mazeland

Team

Mazeland Bedrijfwagens is onderdeel van Mazeland Automotive Eindhoven.

Management

image description

Marcel Mazeland

  • Directie, inkoop
  • 0499-47 42 67
  • marcel@mazeland.nl
image description

Martijn Pieters

  • Managing Director, inkoop, export
  • 06-21 13 17 09
  • 0499-47 42 67
  • martijn@mazeland.nl

Sales

image description

Dick van Welij

  • Verkoop, lease
  • 06-51 81 11 75
  • 0499-47 42 67
  • dick@mazeland.nl
image description

Jeroen Verheijen

  • Verkoop, lease, export
  • 0499-47 42 67
  • jeroen@mazeland.nl
image description

Kevin van Bolderen

  • Verkoop, lease, export
  • 06-15 51 89 20
  • 0499-47 42 67
  • kevin@mazeland.nl
image description

Robin Pas

  • Verkoop, lease
  • 06-21 86 27 68
  • 0499-47 42 67
  • robin@mazeland.nl
image description

Jiri Mulders

  • Verkoop, lease, export
  • 0499-47 42 67
  • jiri@mazeland.nl

Finance

image description

Esther van den Helm

  • Financial controller
  • 0499-47 42 67
  • esther@mazeland.nl
image description

Patrice Smakman – Romijn

  • Administratief medewerker
  • 0499-47 42 67

Logistiek

image description

Paul Jansen

  • Truck chauffeur
  • 0499-47 42 67
image description

Mart Thomasse

  • RDW keuring specialist
  • 0499-47 42 67

After Sales

Onze after sales medewerkers van mazeland autoservice: WWW.MAZELANDAUTOSERVICE.NL

image description

Tieleman Valkenaars

  • Chef / APK keurmeester
  • 040-256 89 44
  • autoservice@mazeland.nl
image description

Robin van Gerwen

  • Assistent chef, 1e autotechnicus, APK keurmeester
  • 040-256 89 44
  • autoservice@mazeland.nl
image description

Colin Boeren

  • 1e autotechnicus, APK keurmeester
  • 040-256 89 44
  • autoservice@mazeland.nl
image description

Micha van den Wittenboer

  • Leerling automonteur
  • 040-256 89 44
  • autoservice@mazeland.nl
image description

Piet Hertogs

  • Chauffeur
  • 040-256 89 44